EKOTURYZM- spływy kajakowe rzekami Mazowsza, turystyka motorowodna, narciarstwo biegowe, przystanie wodne nad Wisłą.  
  EKOTURYZM- kajaki, narty, motorówki, skutery wodne, przystań wodna.  Propozycje spływów

BZURA - rzeka płynie na Nizinie Środkowopolskiej ze Wzniesień Łódzkich przez Wysoczyznę Łaską, następnie przez Równinę Łowicko- Błońską i Kotlinę Warszawską. Początkowo płynie w słabo zarysowanej dolinie wśród lesistych pagórków. Poniżej Łęczycy wpływa do szerokiej pradoliny.
więcej>>>

WISŁA- największa rzeka w Polsce odzyskuje swoją świetność. Proponujemy spływy kajakowe począwszy od Nowego Secymina aż do Płocka. Koryto jest urozmaicone przez liczne wyspy ( wiele z nich jest rezerwatami przyrody!!!).
więcej>>>

WKRA - rzeka Wkra jest prawym dopływem Narwi. Płynie z Garbu Lubawskiego przez Nizinę Północnomazowiecką. Wkra jest rzeką niezwykle malowniczą, toczącą swe przeźroczyste wody wśród łagodnych wzgórz morenowych i ukwieconych łąk.
więcej>>>

RAWKA - spływ kajakiem Rawką to niezwykłe spotkanie z dziką, niezapomnianą przyrodą. Rzeka ta jest już ostatnią rzeką Polski Środkowej, która zachowała w całości swój naturalny charakter. Rwąca, poprzecinana groblami, zwalonymi drzewami rzeka stanowi wyzywanie dla najwytrwalszych wioślarzy.
więcej>>>

SKRWA - bieg rzeki jest kręty, charakterystyczne są liczne zakola. Nurt jest miejscami bystry, woda stosunkowo czysta, W korytarzu rzeki powstają na niektórych odcinkach charakterystyczne " łachy"- piaszczyste wysepki.
więcej>>>

KANAŁ ŻERAŃSKI - kanał stanowi ważny odcinek jednej z głównych arterii wodnych łączących Jeziora Mazurskie oraz dorzecze Narwii i Bugu z rzeką Wisłą.

JEZIORO ZEGRZYŃSKIE - obejmuje 40 kilometrowej długości rozlewisko rzek Narwi i Bugu o powierzchni 33 km2.
więcej>>>

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Ekoturyzm 2015;Tworzenie stron WWW - QLT.PL