Ekoturyzm.pl> Przystań wodna
 
  EKOTURYZM- spływy kajakowe rzekami Mazowsza, turystyka motorowodna, narciarstwo biegowe, przystanie wodne nad Wisłą.  
  EKOTURYZM- kajaki, narty, motorówki, skutery wodne, przystań wodna.  Przystań wodna w Suchodole nad Wisłą (601 km)


W okresie od maja do września zapraszamy Państwa na naszą przystań wodną w Suchodole nad Wisłą.

Oferta naszej przystani dostosowana jest do potrzeb osób uprawiających turystykę  wodną (kajakarstwo, żeglarstwo, turystykę motorowodną) jak i również osób szukających wypoczynku nad wodą.

Na terenie przystani oddane jest do dyspozycji klientów:

- pole namiotowe,

- wypożyczalnia kajaków,

- mini parking,

- slip dla łodzi motorowych.

W trakcie sezonu organizowane są liczne imprezy plenerowe przy muzyce na żywo!!

Zapraszamy serdecznie!!!

W zakładce "nowości" zamieszczone są propozycje imprez rekreacyjno- rozrywkowych organizowanych na przystani w sezonie 2009!!

[Przystań wodna] [Przystań wodna]
[Przystań wodna]
[Przystań wodna]
[Przystań wodna] [Przystań wodna]

DOJAZD DO PRZYSTANI W SUCHODOLE

SAMOCHODEM:

Należy dojechać do miejscowości Iłów. Dalej kierować się trasą nr 575 na Płock. 200 m za Iłowem skręcić w prawo na Suchodół ( na skrzyżowaniu umieszczona jest tablica Suchodół 7 km). Przed Suchodołem należy skręcić w prawo w kierunku Wisły ( na skrzyżowaniu umieszczona będzie tablica informacyjna " Do przystani wodnej")

KAJAKIEM:

Należy płynąć szlakiem wodnym do punktu oznaczonego tablicą 599 km. Szlak jest oznakowany bojami lub tyczkami- patrząc w dół rzeki po prawej stronie szlaku znajdują się czerwone boje ( tyczki), po lewej stronie boje ( tyczki) zielone). Tablica 599 znajduje się na wyspie. Płynąc z prądem należy przy tym punkcie zboczyć z głównego szlaku w lewo ( opływać wyspę z lewej strony) a następnie skręcić w drugi kanał w lewo. Płynąc na wprost kanałem dotrze się do brzegu otoczonego wałem. Przy brzegu skręcić w prawo i dalej płynąć z prądem ok. 200 m aż dopłynie się do przystani w Suchodole.

MOTORÓWKĄ:

Szlak jest oznakowany bojami lub tyczkami.Należy płynąć szlakiem wodnym do punktu oznaczonego tablicą 599 km- Tablica znajduje się na wyspie. Płynąc z prądem należy przy tym punkcie zboczyć z głównego szlaku w lewo ( opływać wyspę z lewej strony). Po dokonaniu skrętu należy trzymać się brzegu wyspy znajdującej się po lewej stronie. Kanał doprowadzający do przystani oznakowany jest bojkami i tablicami.

Uwagi nawigacyjne:

1. Przed przystąpieniem do żeglugi uprzejmie prosimy o sprawdzenie komunikatu o stanie wód ( odczyt z wodowskazu- " Kępa Polska")-kliknij
2. Przed dopłynięciem do przystani należy zachować szczególną uwagę ze względu na możliwość występowania wypłyceń.
3.W sąsiedztwie przystani znajduje się rezerwat przyrody " Kępa Antonińska".Uprzejmie prosimy o niezakłócanie ciszy, niewytwarzanie fal, nie wstępowanie na łachy i wyspy stanowiące lęgowisko ptaków!!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowš ofertš imprez organizowanych na terenie przystani wodnej w Suchodole nad Wisłš oraz licznymi promocjami-kliknij).

Mapa spływów kajakowych i motorowodnych na rzece Wisła- kliknij na miniaturę mapy w celu jej powiększenia!!

[Rozmiar: 70623 bajtów]
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Ekoturyzm 2015;Tworzenie stron WWW - QLT.PL