EKOTURYZM- spływy kajakowe rzekami Mazowsza, turystyka motorowodna, narciarstwo biegowe, przystanie wodne nad Wisłą.  
  EKOTURYZM- kajaki, narty, motorówki, skutery wodne, przystań wodna.  Narciarstwo biegowe

Firma oferuje turystom indywidualnym oraz grupom wynajem nart biegowych (śladowych) wraz z transportem sprzętu na początek trasy i odbiór po zakończeniu wędrówki (istnieje również możliwość podwiezienia do zaparkowanego samochodu!!!).

Oferta  dostosowana jest do wymagań współczesnych turystów. Badania ankietowe przeprowadzone przez instytuty badawcze dowiodły, że jednym z ważniejszych elementów procesu obsługi turystów- narciarzy jest zapewnienie po wędrówce: możliwości szybkiego przebrania się w suche ubranie, dostarczenie ciepłych napojów oraz zapewnienie szybkiego powrotu do samochodu. Nasza oferta zaspakaja wszystkie wymienione potrzeby!!!

Trasę oraz długość wędrówki możecie Państwo dobierać dowolnie. Dla osób mających pierwszy raz kontakt z narciarstwem biegowym proponujemy na naszych stronach internetowych opisy kilku przykładowych tras, na których można uprawiać narciarstwo biegowe.

Koszt wynajmu kompletu nart wraz z butami i kijkami wynosi 25 zł/dzień. Po zakończeniu wycieczki każdy klient otrzymuje ponadto bezpłatnie ciepłą herbatę!

Koszt transportu w zależności od wybranej trasy (ceny przystępne!!!).

Udzielamy ponadto bezpłatnych informacji na temat możliwości noclegów i wyżywienia w trakcie Państwa wędrówek.

W przypadku grup wieloosobowych oferujemy Państwu organizację pikniku w trakcie wędrówki. W trakcie pikniku serwujemy ciepłe dania z ogniska lub z kuchni polowej!!! ( koszt organizacji pikniku - do negocjacji).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowš ofertš imprez narciarskich oraz licznymi promocjami-kliknij).
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Ekoturyzm 2015;Tworzenie stron WWW - QLT.PL